Taşıma

Şehirlerarası taşınırken zahmetin yanında maliyet de oldukça ciddi bir sorun teşkil eder. Ancak uzun zamandır İstanbul Ankara arasında hizmet veren firmamız sizi bu külfetten kurtaracaktır

istanbul ankara ev taşıma fiyatları

Bizimle çalıştığınız andan itibaren çok cazip bir fiyatla eşyalarınızı iki şehir arasında taşıyan firmamıza başka hiçbir ek ücret ödemiyorsunuz. İstanbul Ankara ev taşıma fiyatları konusunda bir araştırma yapabilirsiniz ya da yapmış olabilirsiniz firmamız verdiği garanti ve zaman süresi bakımından hiçbir rakip tanımamaktadır. Profesyonel kadromuzla müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutuyoruz. İstanbul Ankara ev taşıma fiyatları konusunda Telefon numarasından bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Çağın koşullarına en uygun şekilde ve teknolojiyle araçlarımızı ve ekipmanlarımızı yeniliyoruz.

Image 01
şehirler arası taşımacılık

.Bir ilden başka bir ile taşınırken bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var. Örneğin kalite güvenlik ve işinin ehli olmamız bizimle çalışmanız için yeterlidir. Ancak bu kadarla sınırlı kalmıyoruz şehirler arası taşımacılık ta her eşyanıza ayrı bir değer vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Müşteri yorumu

ankara istanbul

Bizde eşyalarımızı bu firmaya taşıttık gerçekten de adamlar işlerinin ustası. Verdikleri garanti sayesinde hiçbir eşyamıza zarar gelmedi. Hepsine teşekkür ediyorum.

Ahmet mitatoğlu
istanbul ankara

Taşınma durumunu kafamıza çok fazla takıyorduk acaba yerinden söktüğümüz bu eşyaları taşındığımız yere nasıl monte edeceğiz diye elemanlar geldiğinde tüm eşyaları söküp taşındığımız eve tekrar monte ettiler.

Naciye Yeşiltepe